Під таким девізом на базі ЦПРПП ВК Заводської МР відбулося засідання наукового товариства учнів «Ліга крилатих» освітніх закладів Заводської громади та I етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. До І етапу конкурсу було подано дві роботи : учениці 10 класу Заводського ліцею № 1 Гресь Юлії ( секція «агрономія», керівник Дерев’янко О.В.) та учениці 8 класу Бодаквянської гімназії Баличевої Вікторії ( секція « гідрологія», керівник Побірська М.М.).
Бажаємо учасникам подальших перемог на ІІ ( обласному) етапі конкурсу.
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennya_viber1_2023-01-04_11-52-26-591-1-1024x1024.jpg)
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennya_viber1_2023-01-04_11-52-26-093-1.jpg)
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennya_viber1_2023-01-04_11-52-25-139-1-1024x1024.jpg)
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennya_viber1_2023-01-04_11-52-25-339-2-1024x1024.jpg)