Консультанти ЦПРПП виконавчого комітету Заводської МР пройшли спеціальне навчання від ГС «Освіторія»,отримали сертифікат, що надає повне право на реалізацію власних тренінгів у рамках Нової української школи. А кожна програма тренінгу затверджена громадською спілкою. В ЗЗСО Заводської громади вже проведені тренінги для вчителів по оцінюванню в НУШ. Не дивлячись на складні умови з освітленням, опаленням, вчителі не втрачають оптимізму: навчають та навчаються самі. Всі, хто пройшли ці тренінги отримають сертифікати від ГС ” Освіторія”.
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/fb_img_1670524617434-1024x576.jpg)
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/319496570_194475243107610_6274175334681175334_n-1024x766.jpg)
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/319498707_194475463107588_8651465931861878210_n-1024x766.jpg)
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/img_20221208_201449_826-1024x577.jpg)