Календарне планування та подолання освітніх втрат: як встигнути все?

Як встигати за календарним плануванням, якщо учні мають прогалини в знаннях? Чи обов’язково надолужувати освітні втрати позаурочно, щоб усе встигати? Чи можна змінювати календарне планування для окремого класу? 

Опубліковано в категорії: Uncategorized | Залишити коментар

Як зміниться середня освіта: огляд проєктів документів МОН

Долучаємось до громадського обговорення важливих питань

Опубліковано в категорії: Uncategorized | Залишити коментар

Зібрання профспільноти вчителів іноземної мови  ЗЗСО Заводської ТГ  

Відповідно до плану роботи ЦПРПП на  січень – березнь   2024року в рамках педагогічного івенту «  Методична кава зі смаком якісної освіти» (засідання  професійних спільнот педагогічних працівників ЗЗСО Заводської ТГ)  21 лютого 2024 року  на базі Центру в форматі онлайн було проведено зібрання профспільноти вчителів іноземної мови« Навчально- методична підтримка реалізації НУШ 7 клас»

Опубліковано в категорії: Uncategorized | Залишити коментар

Зібрання профспільноти вчителів фізики ЗЗСО Заводської ТГ

Відповідно до плану роботи ЦПРПП на  січень – березнь   2024року в рамках педагогічного івенту « Методична кава зі смаком якісної освіти» (засідання  професійних спільнот педагогічних працівників ЗЗСО Заводської ТГ) 20 лютого 2024 року  на базі Центру в форматі онлайн було проведено зібрання профспільноти вчителів фізики «Програмно – методичне забезпечення  викладання фізики у 7 класі. Забезпечення   наступності у реалізації концепції НУШ».

Опубліковано в категорії: Uncategorized | Залишити коментар

Зібрання профспільноти вчителів соціальної та здоров’язберігаючої  освітньої галузі ЗЗСО Заводської ТГ

Відповідно до плану роботи ЦПРПП на  січень – березнь   2024року в рамках педагогічного івенту «  Методична кава зі смаком якісної освіти» (засідання  професійних спільнот педагогічних працівників ЗЗСО Заводської ТГ)20 лютого 2024 року  на базі Центру в форматі онлайн було проведено зібрання профспільноти вчителів ЗБД «Програмно –методичне забезпечення  викладання предметів соціальної та здоров’язберігаючої  освітньої галузі   у 7 класі. Забезпечення   наступності у реалізації концепції НУШ».

Опубліковано в категорії: Uncategorized | Залишити коментар

Зібрання профспільноти вчителів  природничої освітньої галузі  ЗЗСО Заводської ТГ

   Відповідно до плану роботи ЦПРПП на  січень – березнь   2024року в рамках педагогічного івенту «  Методична кава зі смаком якісної освіти» (засідання  професійних спільнот педагогічних працівників ЗЗСО Заводської ТГ)20 лютого 2024 року  на базі Центру в форматі онлайн було проведено зібрання профспільноти вчителів біології   та хімії  «Практичне бачення у викладанні предметів  природничої освітньої галузі у 7 класі. Забезпечення   наступності у реалізації концепції НУШ». Проаналізували проблемні питання викладання інтегрованого курсу « Пізнаємо природу» в НУШ 5-6 класи та обговорили підготовку  освітнього закладу до реалізації Державного стандарту базової середньої освіти  НУШ в другому ( основному) циклі ( 7-9класи): вибір програми,  підручників та методичного забезпечення відповідно до Освітньої програми ЗЗСО.

Опубліковано в категорії: Uncategorized | Залишити коментар

Зібрання профспільноти вчителів географії ЗЗСО Заводської ТГ  « Географія  в НУШ: вчимося, ділимося, набуваємо досвіду»

                   .

Відповідно до плану роботи ЦПРПП на  січень – березнь   2024року в рамках педагогічного івенту «  Методична кава зі смаком якісної освіти» (засідання  професійних спільнот педагогічних працівників ЗЗСО Заводської ТГ)   20 лютого  2024 року  на базі Центру в онлайн форматів буде проведено зібрання профспільноти вчителів географії« Географія НУШ – 1 рік навчання: вчимося, ділимося, набуваємо досвіду»:модельні начальні програми:  практичний досвід, проблеми, шляхи подолання; підготовка  освітнього закладу до реалізації Державного стандарту базової середньої освіти  НУШ в другому ( основному) циклі ( 7-9класи): вибір підручників та методичного забезпечення відповідно до Освітньої програми ЗЗСО

Опубліковано в категорії: Uncategorized | Залишити коментар

Мистецька освітня галузь. Практичне бачення викладання мистецтва у 7 класі.

Відповідно до плану роботи ЦПРПП на  січень – березнь   2024року в рамках педагогічного івенту «  Методична кава зі смаком якісної освіти» (засідання  професійних спільнот педагогічних працівників ЗЗСО Заводської ТГ)19 лютого 2024 року  на базі Центру в форматі онлайн було проведено зібрання профспільноти вчителів предметів  мистецької  освітньої галузі «Мистецька освітня галузь. Практичне бачення викладання мистецтва у 7 класі. Забезпечення   наступності у реалізації концепції НУШ». В ході зустрічі обговорили актуальні питання реалізації Державного стандарту базової середньої освіти  НУШ в першому циклі ( 5-6класи): мистецтво, підготовка  освітнього закладу до реалізації Державного стандарту базової середньої освіти  НУШ в другому ( основному) циклі ( 7-9класи): вибір програми,  підручників та методичного забезпечення відповідно до Освітньої програми ЗЗСО

Опубліковано в категорії: Uncategorized | Залишити коментар

“Методична кава” для вчителів математики

Відповідно до плану роботи ЦПРПП на  січень – березнь   2024року в рамках педагогічного івенту «  Методична кава зі смаком якісної освіти» (засідання  професійних спільнот педагогічних працівників ЗЗСО Заводської ТГ)  16 лютого 2024 року  на базі Центру в форматі онлайн було проведено зібрання профспільноти вчителів математичної освітньої галузі «НУШ 5-6, 7 клас: сучасні тенденції викладання математики у НУШ» .

Опубліковано в категорії: Uncategorized | Залишити коментар

Зібрання профспільноти вчителів  зарубіжної літератури ЗЗСО Заводської ТГ  

«Навчання зарубіжної літератури  в 7 класі НУШ: особливості змісту програм та методичного забезпечення»

Актуальні питання реалізації Державного стандарту базової середньої освіти  НУШ в першому циклі ( 5-6класи) та підготовка  освітнього закладу до реалізації Державного стандарту базової середньої освіти  НУШ в другому ( основному) циклі ( 7-9класи): вибір програми,  підручників та методичного забезпечення відповідно до Освітньої програми ЗЗСО мовно- лутературної освітньої галузі обговорили вчителі зарубіжної літератури на зібранні профспільноти 15 лютого.

Опубліковано в категорії: Uncategorized | Залишити коментар