ПЛАТФОРМИ ТА СЕРВІСИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

human_logo

HUMAN ШКОЛА. Зручні та сучасні інструменти для навчального закладу (система управління навчанням, аналітика, шкільна соцмережа, рефлексія). Безкоштовно для державних ЗЗСО.

nz_logo

НОВІ ЗНАННЯ. Електронні класні щоденники та журнали. Зручна система дистанційного навчання. Заклад освіти повинен бути приєднаним до системи “КУРС “Школа””.

eschool_logo

ЄДИНА ШКОЛА. Інформаційно-комунікаційна система, призначена для закладів освіти, учнів та їх батьків, включає електронні журнал та щоденник. Є мобільний додаток. Рекомендована МОН України.

МОЯ ШКОЛА Це не тільки успішність учня чи розклад уроків, але також безліч додаткових послуг, які полегшують процес навчання, дозволяють спілкуватися, обмінюватися інформацією, допомагають здобути більш високі результати.

google-classroom_logo

GOOGLE CLASSROOM. Безкоштовний веб-сервіс, створений Google для закладів освіти. Є мобільний додаток.

Міністерством освіти і науки України було поставлено завдання ДНУ «Інститут освітньої аналітики» (наказ МОН № 781 від 09.06.2020) забезпечити розробку державних безкоштовних електронних журналів та щоденників в рамках розвитку Програмно-апаратного комплексу «Автоматизований комплекс освітнього менеджменту» (далі – ПАК «АІКОМ»), який є модернізованою системою ІТС «ДІСО». Впровадження даного програмного продукту є інновацією, що надасть для педагогічних працівників, батьків та учнів ЗЗСО зручний онлайн-інструмент, який 24/7 забезпечить доступ до оцінок, відвідуваності та інших ресурсів журналу. Впровадження такого ІТ рішення є особливо актуальним для тих ЗЗСО та громад, які не можуть собі дозволити закупівлю альтернативних комерційних програмних продуктів.

ВСЕОСВІТА Безкоштовний електронний журнал «Журнали (Мої класи)» — сучасний цифровий онлайн-розділ, створений з метою організації дистанційного та змішаного навчання.

Атомс –

система, розроблена з метою налагодження взаємодії між батьками та навчальним закладом та моніторингу шкільного життя дитини. Система має документи СЕС, КСЗІ, авторське право, лист погодження від державної установи «Інститут освітньої аналітики» для впровадження в навчальні заклади.

Класні журнали, електронні щоденники, шкільна база даних, розклад занять, облік дітей шкільного віку, статистичні звіти, атестація педагогічних працівників, реєстрація в заклади дошкільної освіти, електронна реєстрація в заклади загальної середньої, передвищої фахової та професійно-технічної освіти, спортивні заклади, навантаження вчителя, учбові плани.