Відповідно до плану роботи ЦПРПП на січень – березнь 2024року в рамках педагогічного івенту « Методична кава зі смаком якісної освіти» (засідання професійних спільнот педагогічних працівників ЗЗСО Заводської ТГ)20 лютого 2024 року на базі Центру в форматі онлайн було проведено зібрання профспільноти вчителів ЗБД «Програмно –методичне забезпечення викладання предметів соціальної та здоров’язберігаючої освітньої галузі у 7 класі. Забезпечення наступності у реалізації концепції НУШ».
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/zbd-6-1024x395.png)