Відповідно до плану роботи ЦПРПП на січень – березнь 2024року в рамках педагогічного івенту « Методична кава зі смаком якісної освіти» (засідання професійних спільнот педагогічних працівників ЗЗСО Заводської ТГ) 20 лютого 2024 року на базі Центру в форматі онлайн було проведено зібрання профспільноти вчителів фізики «Програмно – методичне забезпечення викладання фізики у 7 класі. Забезпечення наступності у реалізації концепції НУШ».
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/fizyka-6-1024x332.jpg)