5 лютого відбулося засідання журі І етапу ІV обласного конкурсу дитячої казки на тему ” Чарівний винахід” . На конкурс було подано 6 казок з ЗЗСО Заводської ТГ в трьох вікових групах. Члени журі з захопленням читали казкові історії дітей про чарівні винаходи, які допомагали долати зло, приносили радість та надію. Яскраві образи, видержана стилістика казки, а головне віра в перемогу добра. Твори переможців візьмуть участь в ІІ ( обласному етапі конкурсу).
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/zhuri-konkursu-kazky-1024x567.png)