2 лютого стали учасниками вебінару «Центри професійного розвитку педагогічних працівників: робота та розвиток в умовах воєнного стану», спікерами якого були експерти шведсько- українського проекту “Підтримка децентралізації в
Україні”: Олег Фасоля, Айдер Сеїтосманов, Войтек Мархлевськи, Інна Білик, Сергій Копань та представники відділів освіти , ЦПРПП з 22 регіонів України. Цікаво було слухати про досвід колег та обговорити питання, які виникають в ході роботи з колежанками.
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/desajt-dlya-czprpp-1-1024x507.png)