Вчителі географії та економіки.
27 березня вчителі географії зустрілися, щоб обговорити програмово-методичне забезпечення викладання предмету в 6 класі НУШ, обмінятися досвідом використання освітніх інтернетплатформ при змішаному та дистанційному навчання. Голова профспільноти Ющенко І В. поділилася досвідом організації участь учнів в економічних конкурсах: міжнародній економічній олімпіаді, європейській грошовй вікторині , тижні грошей.
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-28_16-39-32-033-1024x766.jpg)