Серед лідерів у реформуванні НУШ є ГС “Освіторія”, а прикладом сучасної НУШ є Новопечерська школа. Це новітній заклад освіти, який культивує європейський світогляд та національну свідомість.
Кожного року школа відкриває двері для освітян з різних куточків України. Вчителі мали змогу познайомитись з сучасним освітнім середовищем, відвідати неймовірну кількість цікавих і корисних майстер-класів від провідних спеціалістів в освітній сфері. Цьогоріч Новопечерську відвідали і наші колеги – вчителі Заводського ліцею № 1. Привезли неймовірні враження та почерпнули ідеї для подальшого втілення в своєму освітньому закладі
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/novop-4-2024-1024x683.jpg)
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/novop-2-2024-1024x683.jpg)