Відповідно до плану роботи ЦПРПП ВК Заводської МР, з метою вдосконалення фахових компетентностей шкільних бібліотекарів, розвиток умінь щодо впровадження інноваційних методів в діяльність щодо формування в здобувачів освіти читацьких уподобань та популяризації читання 11 квітня 2024 року на базі бібліотеки Заводського ліцею №2 було проведено методичний івент « Формування звички і потреби в читанні у діяльності шкільної бібліотеки».
Директор ЦПРПП Наталія МІЩЕНКО розпочала захід з проблемної теми “Читацька грамотність VS вміння читати : із чим насправді мають труднощі українські підлітки та як цьому зарадити. Роль бібліотек у формуванні звички і потреби в читанні: читання, як тренд.” Бібліотекарі підключилися до обговореннята поділилися досвідом та практичними родзинками .
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/20240411_102408-1024x768.jpg)
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-11_12-48-25-401-1024x768.jpg)