Відповідно до плану роботи ЦПРПП на січень – березнь 2024року в рамках педагогічного івенту « Методична кава зі смаком якісної освіти» (засідання професійних спільнот педагогічних працівників ЗЗСО Заводської ТГ) 16 лютого 2024 року на базі Центру в форматі онлайн було проведено зібрання профспільноти вчителів математичної освітньої галузі «НУШ 5-6, 7 клас: сучасні тенденції викладання математики у НУШ» .
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/mat-1024x576.png)
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/mat-3-1024x398.png)