« Навчально- методична підтримка реалізації НУШ 7 клас»
Відповідно до плану роботи ЦПРПП на січень – березнь 2024року в рамках педагогічного івенту « Методична кава зі смаком якісної освіти» (засідання професійних спільнот педагогічних працівників ЗЗСО Заводської ТГ) 15 лютого 2024 року на базі Центру в форматі онлайн провели зібрання профспільноти вчителів української мови та літератури на якому обговорили програми та їх методичне забезпечення для реалізації Державного стандарту базової середньої освіти мовно- літературної освітньої галузі.
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/ukr-4-1024x389.png)