Відповідно до плану роботи ЦПРПП на січень – березнь 2024року в рамках педагогічного івенту « Методична кава зі смаком якісної освіти» (засідання професійних спільнот педагогічних працівників ЗЗСО Заводської ТГ) 13 лютого 2024 року на базі Центру в форматі онлайн було проведено зібрання профспільноти вчителів технології ” Інформаційний екопростір: створюємо середовище для творчості і розвитку”. На засідання вчителі поділилися досвідом впровадження програм НУШ в адаптаційному періоді ( 5-6 класи), обговорили підготовку до реалізації Державного стандарту базової середньої освіти НУШ в другому ( основному ) циклі ( 7-9) класи.
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/tehn-2-1024x403.png)