Всі вчителіЗЗСО громади, які викладають предмети здоров’язберігаючої освітньої галузі взяли участь в роботі авторської творчої майстерні, яку 08 лютого 2024 року організувала Полтавська академія неперервної освіти ім. М.В. Остроградського з теми «Діяльнісний підхід в організації освітнього процесу на уроках інтегрованих курсів соціальної та здоров’язбережувальної освітньої галузі». Кращі практики впровадження діяльнісного підходу в Новій українській школі презентувала Черкас Лідія Олексіївна, переможець першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» у номінації «Основи здоров‘я», вчитель Опішнянського ліцею Опішнянської селищної ради Полтавської області. Познайомилися з новими інтерактивними формами, якідозволяють ефективно проводити уроки в дистанційному форматі.
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/zbd-3-1024x576.png)
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/zbd-2-1024x576.png)