27 січня 2024 року за інформаційної та організаційної підтримки ВО та ЦПРПП ВК Заводської МР на базі Заводського ліцею № 1 проведено ІІІ (обласний) етап ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Ці інтелектуальні змагання цьогоріч проводяться Департаментом освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації спільно з Полтавською академією неперервної освіти ім. М.В.Остроградського у дистанційній формі з дотриманням законодавства України в частині забезпечення заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні та з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді.
Дякуємо за безпечну локацію адміністрації та технічному персоналу Заводського ліцею №1.
З завданнями та підсумком конкурсу можна ознайомитись на сайті ПАНО ім. М.В.Остороградського