З метою забезпечення методичного супроводу підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників закладу позашкільної освіти на базі ЦПРПП ВК Заводської МР 19 січня відбулася зустріч з педагогічними працівниками Центру розвитку дітей та молоді виконавчого комітету Заводської міської ради. В ході зустрічі обговорили методичні рекомендації по оформленню документації керівників гуртків, формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти та практичне заняття по роботі в ЄАС.
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/prro-1024x351.png)