Про те, що робити вчительству, аби допомогти учням надолужити пропущене і успішно продовжувати навчання міркували освітяни Заводської ТГ під час семінару-тренінгу, який провели Олександр Чернобель, Вікторія Гуменюк, фахівці Управління Державної служби якості освіти у Полтавській області 18 грудня 2023 року.
Учасники моделювали використання платформи Всеукраїнська школа онлайн для первинної та вторинної діагностики з української мови, математики (алгебри, геометрії), англійської мови, історії України, фізики, хімії, біології, географії.
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/dsyao-8-1024x564.png)
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/dsyao-5-1024x581.png)