Одним із напрямків роботи з обдарованими дітьми, є організація роботи шкільних наукових товариств. В межах навчальних закладів реалізуються STEM та STEAM проекти, міні – дослідження. Щороку, наприкінці грудня , проходить І етап конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт МАН. Тому, 11 грудня на базі ЦПРПП ВК Заводської МР , за участі головного спеціаліста ВО ВК Заводської МР Уварової Л.М. була проведена консультація для вчителів – керівників учнівських наукових проектів. Акцентували увагу на особливостях оформлення конкурсних робіт, постерів та презентаційних проектах.
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-11_15-56-24-507-1024x768.jpg)