12 жовтня ЦПРПП ВК Заводської МР організув для шкільних бібліотекарів Заводської ТГ та сусідніх громад онлайн семінар – практикум з залученням спеціалістів Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Олеся Гончара ” Інноваційні активності бібліотеки для юнацької аудиторії: сучасно, цікаво, корисно”. На семінарі познайомилися з досвідом роботи обласної бібліотеки з національно- патріотичного виховання; з новими формами роботи для мотивації та зацікавлення юних читачів; як використовувати штучний інтелект в роботі бібліотекаря; отримали багато порад та ідей для подальшої роботи. Співпрацюємо і надалі.
-
Останні дописи
- За останніх 6 років кількість учителів у містах зменшилася на 11%, а в селах – на 23%: результати дослідження
- Модифіковані (скорочені) навчальні програми для навчальних предметів українознавчого циклу
- Права учасників освітнього процесу та дії закладу освіти під час обробки персональних даних в інформаційних системах і електронних реєстрах
- Ми в проекті від Інституту миру та порозуміння.
- На Полтавщині працює інклюзивно-ресурсний центр у межах міжмуніципального співробітництва територіальних громад
-
Корисні посилання