Директор ЦПРПП ВК Наталія Міенко, заступники директорів з виховної роботи та педагоги-організатори закладів загальної середньої освіти Заводської ТГ взяли участь в обласному семінарі «Актуальні питання організації виховного процесу в закладах
загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році» від Полтавська академія неперервної освіти ім. М.В. Остроградського (режимі онлайн). Представник ювенальної поліції в Полтавській області ознайомив з нормативно правовими нормами по роботі по дотриманню прав дітей та захисту дітей; познайомилися з досвідом роботи ліцеїв Полтавської області з різних напрямків виховної роботи; метдисти ПАНО актуалізували інформацію по Програмі національно-патріотичного виховання, обласні конкурси та роботу учнівського самоврядування.
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/vyh9-1024x466.png)
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/bez-imeni-3-1024x473.png)