15 вересня 2023 року Центром ПРПП ВК було організовано інформаційно – методичну консультацію для в режимі онлайн для працівників психологічної служби закладів освіти Заводської територіальних громад в співпраці з методистами ПМКПС ПАНО ім. М.В.Остроградського Тетяною Хорошевою та Ольгою Самойлюк.
Учасники зустрічі обговорили актуальні питання діяльності практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти у 2023-2024 навчальному році, окреслили шляхи надання психологічної та соціально-педагогічної підтримки всім учасникам освітнього процесу відповідно до цілей та завдань системи освіти.
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/bez-imeni-2-1024x551.png)
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/psyhol-5-1024x441.png)