З метою забезпечення науково-методичного супроводу освітнього процесу в 2023/2024 навчальному році у закладах загальної середньої освіти 04.09.2023 року вчителі іноземної мови ЗЗСО Заводської ТГ взяли участь в онлайн нараді від ПАНО ім. М.В. Остроградського щодо викладання іноземних мов в новому навчальному році та провели онлайн засідання професійної спільноти, на якому обговорили особливості освітнього процесу у 2023/2024 навчальному році, напрямки роботи з подолання освітніх втрат, напрацювали шляхи самовдосконалення та професійного зростання.
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/inozemni-2-1024x572.png)
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/bez-imeni-1024x607.png)