Сьогодні стартували «Серпневі зустрічі – 2023» для педпрацівників Заводської ТГ. Першими обговорили підходи до роботи у новому 2023-2024 н.р. вчителі української мови та літератури.
Питання моніторингу, аналізу та способів подолання освітніх втрат висвітлила консультант ЦПРПП Кулініч О.Г.
З методичні рекомендації МОН України та ПАНО ім. М.В.Остроградського до викладання предметів мовно-літературної освітньої галузі учасників зустрічі ознайомила голова професійної спільноти вчителів української мови та літератури Чернець Н.В.
Вчителі отримали кейс методичних матеріалів для успішної роботи у 2023-2024 н.р.