На виконання пункту 1 „Проведення каскаду тренінгів з математики” напряму 5 „Забезпечення стійкого інноваційного розвитку математичної освіти і підвищення її якості” програми „Розвиток освітнього простору Полтавщини” на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням Полтавської обласної ради №47 від 29 грудня 2020 року, та з метою розвитку професійної компетентності вчителів математики у Полтавській області з 15 серпня для чителів математики ЗЗСО Заводської ТГ розпочався ІІ етап Тренінгу
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/bez-imeni-1024x537.png)