14 червня в режимі онлайн відбулося засідання професійної спільноти вчителів історії Заводської ТГ. Учасники обговорили Концептуальні засади реформування історичної освіти в системі загальної середньої освіти, оприлюднені Робочою групою.
Розуміючи ключову роль історичної освітньої галузі у формуванні світогляду, пам’яттєвих традицій, вихованні патріотизму і національної самосвідомості, вчителі громади підтримали стратегічні напрямки її реформування. Разом з тим, педагоги усвідомлюють усю складність повноцінної реалізації Концепції у сучасних умовах. За наслідками обговорення було сформульовано і направлено пропозиції учасників зібрання.
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/ist-2-1024x440.png)