31.03.23 року. Практичний воркшоп від вчителів ” Робимо урок цікавим” ( інтерактивні методи взаємодії з учнями при дистанційному та змішаному навчанні на уроках фізики та інформатики).
В ході професійного зібрання також обговорили проблеми та шляхи їх вирішення впровадження Державного стандарту базової середньої освіти на уроках інформатики в 5 класі. Войтенко О.М. розповів про педагогічний потенціал технології GPT, особливості використання чату в освіті та ознайомив з іншими існуючими нейромережами
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-31_13-40-43-046-1024x1024.jpg)
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-31_13-41-22-956-1024x1024.jpg)