Сучасні зміни в освіті зумовили і зміни в системі підвищення кваліфікації педпрацівників. Кількість суб’єктів, які надають такі послуги, останнім часом, значно зросла. Але все ж перевага тих установ, які займаються ще й педагогікою, а не тільки комерційним розвитком послуги, очевидна. Тому консультанти ЦПРПП Н.Міщенко та О.Кулініч протягом семи місяців активно працювали на курсах підвищення кваліфікації Державного закладу вищої освіти НАПНУ « Університет менеджменту освіти». Сьогодні, 22 листопада, відбувся захист випускних робіт. Роботи консультантів Центру були високо оцінені за практичну спрямованість.
Тримаймо освітній стрій.
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/888-1024x576.png)
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennya_viber_2022-11-22_12-54-48-016-1-1024x512.jpg)
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/sl.1-1-1024x774.png)