Безкоштовний доступ до віртуальних лабораторій для вчителів природничих наук https://roqed.com.ua/index.html

Під час війни більшість учнів залишилися без доступу до навчання.Наша компанія B2B Solutions хоче бути максимально корисною у цей складний для час, тому ми даруємо БЕЗКОШТОВНИЙ доступ до навчального ПЗ ROQED для вивчення природничих наук, на цей період.
Що таке ROQED?Додаток 👩🏻‍🔬 ROQED Science це віртуальна лабораторія, де можна проводити моделювання та навчальні демонстрації з природничих предметів.
В інтерфейсі ROQED Science можна легко й просто, не лише продемонструвати складні речі, а й пояснити їх суть.
✔️ Це комплексний пакет детальних інтерактивних досліджень для вивчення та пізнання сотень детальних і повністю розбірних моделей для механіки, біологічних наук, зоології, науки про Землю, анатомії, хімії, фізики тощо.
✔️ ROQED Science надає користувачеві можливість створювати інтерактивні уроки, використовуючи наявні в програмі 3D-моделі для освіти. Наявні такі режими: дослідження, анімація, слайди та практика.Дивіться можливості програми в оглядовому вебінарі:
Для отримання ключа активації програми, вам потрібно заповнити форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfKUR4elEuqlRWjq_kkdC_rw-XpTJuQGsDlcLaMoTpdebzKFQ/viewform ми надішлемо вам коротку інструкцію та ключ активації.
Якщо у вас будуть запитання, ви також можете написати нам у соціальні мережі.
ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС
Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *