23 лютого в ЦПРПП виконавчого комітету Заводської МР продуктивно попрацювали фокус – групи вчителів історії, мистецьких дисциплін та технологій. Готуючись до НУШ у 5 класах, педагоги визначили пріоритети, аналізуючи « історичні джерела», розподіляли ролі і тренувались у злагодженій грі шкільного « симфонічного оркестру НУШ», ділилися враженнями і емоціями через музику і малювання, розробляли технологічну карту проекту « НУШ: урок технологій у 5 класі», прогнозували рівень розвитку у здобувачів освіти ключових компетентностей. Учасники фокус – груп обговорили модельні навчальні програми з предметів своєї галузі та визначилися з їх вибором.
-
Останні дописи
- За останніх 6 років кількість учителів у містах зменшилася на 11%, а в селах – на 23%: результати дослідження
- Модифіковані (скорочені) навчальні програми для навчальних предметів українознавчого циклу
- Права учасників освітнього процесу та дії закладу освіти під час обробки персональних даних в інформаційних системах і електронних реєстрах
- Ми в проекті від Інституту миру та порозуміння.
- На Полтавщині працює інклюзивно-ресурсний центр у межах міжмуніципального співробітництва територіальних громад
-
Корисні посилання
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-