17 лютого 2022 року відбулася інструктивно-методична нарада для керівників ЗЗСО Заводської ТГ. До розгляду відділом освіти та ЦПРПП виконавчого комітету Заводської МР було запропоновано питання підготовки до успішного впровадження НУШ у 5 класах освітніх закладів громади у 2022-2023 н.р. Емоційним налаштуванням на плідну роботу стала інтерактивна гра ” Мрія”, проведена на початку зустрічі консультантом ЦПРПП Кулініч О.Г. З мрій кожного з учасників склалася спільна мрія – створити комфортне, мотивуюче, розвиваюче і ефективне освітнє середовище для учнів громади. На нараді обговорили питання: створення освітніх навчальних програм закладів, вибору модельних навчальних програм, підручників. На допомогу освітянам громади було представлено новостворений сайт Центру. Роботу буде продовжено в фахових фокус – групах вчителів громади.
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/260306766_630266578067393_2175224931296291605_n-1-150x150.jpg)
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274142969_237795498561254_9010367210323534653_n-1-150x150.jpg)
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274000631_4979811475413286_3624106159764913845_n-1-150x150.jpg)
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274060195_1646844675686643_557067122832914654_n-150x150.jpg)
![](https://cprpp.zv.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273882012_292783659438816_8738177792087057511_n-150x150.jpg)